General Mobile Discovery Hacklendi

General Mobile Discovery Hackleme general mobile discovery hackleme General Mobile Discovery Hacklendi timthumb

General Mobile Discovery Hacklendi adlı yazımızdan sizlere merhabalar diyorum.

 

Bildiğiniz gibi aslı Gionee E3 olan akıllı telefonu ülkemizde General Mobile Discovery olarak satılmaktadır. Ülkemizde çok güzel satışlar yaptığı açıkça ortadadır. Gerçekten çok uygun fiyata çok güzel bir telefondur. Gerek özellikleri ve gerekse kozmetik açıdan gerçekten çok güzel benimde hoşuma giden nadir telefonlardan birisidir.

 Mediatek işlemci kullanılması gayet başarılı bir performans sergilemesini ve uygun fiyattan satılmasını sağlamaktadır. Barındırdığı 1GB Ram ise günümüz Android teknolojisini normal, akışkan olarak kullanmak için gereken Ram miktarıdır. Grafik performansı da oldukça başarılı bir cihaz. Bu özelliklerde bir cihazın çift hatlı olması ve hat girişlerinin birinin mikro diğerinin de normal giriş olması ekstrem ve güzel bir özellik.

General Mobile Discovery Hackleme general mobile discovery hackleme General Mobile Discovery Hacklendi gm discovery haber1380976772 300x255

General Mobile Discovery Hackleme

Son zamanlar da gelen güncelleme ile GM Discovery Android 4.4 sürümüne yükseldi. Ancak bu sürümle birlikte sistemlerde istenilmeyen güncel bir açık meydana geldi. Oldukça eğlenceli bir açık olmasına rağmen fazla uğraşıldığında hacklenen kişi için can sıkıcı bir durum oluşturmaktadır.

 Telefona donanım olarak hiçbir hasara yol açmamaktadır. Arkadaşlarınızla eğlenmek ve onları sinir etmek istiyorsanız çok etkili bir yöntemdir. Özellikle Sms atarken ya da oyun oynarken.

 

 

Herhangi bir General Mobile Discovery Hackleme istiyorsanız, öncelikle bu marka telefonu kullanan bir arkadaşınıza “=” tırnak işareti içinde belirtmiş olduğum Eşittir işaretini mesaj olarak gönderiyorsunuz. Dikkat mesaja sadece Eşittir (=) işareti yapıyorsunuz başka hiçbir şey yazmıyorsunuz. Mesajı Örn: = bu şekilde gönderiyorsunuz. Mesajı alan arkadaşınızın telefonu mesaj geldiğinde reset atmaktadır. Telefon tekrar açıldığında tekrar aynı mesajı gönderirseniz telefon tekrar reset atacaktır. Malesef çok aciz bir güvenlik açığı ancak yapabilecek birşey yok.

İyi Eğlenceler….

 

Peki General Mobile Discovery Hacklendi Açığından Kurtulma İmkanı Yok Mu ?

Tabii ki de var işte size kurtulmanın yolu

General Mobile Discovery Hacklendi Açığından Kurtul