Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Woocommerce Ürün Ağırlığına Göre Kargo Hesaplama

ERROR: [junit:junit:4.12] Çözümü

Havuz Malzemeleri ve Havuz Kimyasalları

Galaxy Note 8 Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Mobil 14 Nisan, 21:57'de eklendi 749 Görüntülenme

Bilindiği gibi Galaxy Note serisinin sonuncusu olan Note 7 modeli geçtiğimiz yıl piyasaya çıktıktan bir süre sonra cihazlar patlamaya başlamıştı. Bunun ardından da sorun düzeltilemeyince cihazlar piyasadan tamamen temizlenmişti. Ancak Phablet sektöründe büyük yeri olan Samsung’un Note serisi piyasadan çekilince sektörde büyük bir boşluk oluşmuştu. Bu boşluğun yerini dolduramayan kullanıcılar da Samsung Note 8’i beklemeye başlamıştı. Birkaç gün önce tanıtımı yapılan Galaxy S8’in ekran boyutu ve teknik özelliklerini görünce bu bekleyiş daha da heyecanlandı.

6.4 İnçlik Dev Ekranı ile Yeni Note 8

Samsung Galaxy S8 modellerinden oldukça büyük 6.4 inç ekran ile piyasaya çıkacak olan Note 8 modeli, Süper AMOLED ekran ile piyasaya çıkacak. Ekran boyutları nedeniyle neredeyse bir tablet büyüklüğünde olması beklenen Note 8’de Samsung’un S8 modelinde yapmak istediği ancak çeşitli sorunlar nedeniyle cihaza ekleyemediği çift kamera sisteminin de olması bekleniyor.

Samsung, bilindiği üzere S8 modeline birçok yeni özellik eklemek istiyordu. Ancak parmak izi sensörü ve stereo hoparlör sistemi de S8 için yetişmeyince Samsung bu özellikleri bekletme kararı aldı. Samsung’un S8’e ekleyemediği bu özellikleri Galaxy Note 8 modeline ekleyeceği düşünülüyor. Buna bağlı olarak Galaxy Note 8 modelinde yeni parmak izi sensörü, stereo hoparlör ve 4000 mAh kapasiteli bataryanın olması bekleniyor.

Tasarım açısından Samsung’un grafik tasarımcısı Benjamin Geskin’in Note8’de beklenen özelliklere göre bir konsept tasarım üzerinde çalıştığı biliniyor. Bu tasarımla birlikte Galaxy Note 8 modeli sonsuz bir ekrana, ekrana optimize edilmiş parmak izi sensörüne, arka kısımda ise çift lensli kamera sistemine sahip olacak.

Geskin tarafından hazırlanan cihaz tasarımları Galaxy S8 serisi cihazlar ile büyük benzerlik gösteriyor. Ancak tasarım açısından Samsung’un nasıl bir yol izleyeceği henüz bilinmiyor.

Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
online free course
download lenevo firmware
Download WordPress Themes Free
lynda course free download
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...