ADATA SP250 240 GB SSD 58$ Mükemmel Fiyat Ücretsiz Kargo  

RSS

Bozkurt
(@bozkurt)
Üye Admin
Gönderiler: 228
10/03/2016 2:34 am  

SSD Almayı düşünen arkadaşlar kesinlikle kaçırmasın. Adata markası harddisk konusunda oldukça kaliteli bir markadır. 
Amazonda sipariş veren kişilerinde yorumuna bakarsanız zaten hız ve kalite konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmadığını görürsünüz.
Ben bir adet sipariş verdim ve SSD almayı planlıyorsanız son zamanlarda artan vergilerden sonra ilaç gibi bir indirim diye düşünüyorum

Hemen aşağıdaki Link'e tıklayarak ürüne ulaşabilir ve kampanyalı olarak satın alabilirsiniz.

http://www.amazon.com/gp/product/B013J7Q338?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

Bilgedefteri.net

CevapAlıntı
Ayzinguard
(@ayzinguard)
Yeni Üye
Gönderiler: 3
25/03/2016 2:17 am  

sayın adminim kesinlikle başarılı bi urun siparişi veriyorum...

aliexprestende 3 farklı alıcıdan 23+16+15 usd değerinde urun siparişlerini verdim.inşallah sıkıntı olmazsa elime gececek.

bizi su senede 2 ayda 1 senede 5 kerelik alısverişlerden kurtardılar.ama alışkanlık bazen endişe duymuyo değilim 🙂 guzel forum olmus bu arada ve daha cok yeni basarılar dilerim. Bende uzun zamandır yurt dısından alısveriş yapan biri olarak desteğimide vermeye calısıcam...

CevapAlıntı
Bozkurt
(@bozkurt)
Üye Admin
Gönderiler: 228
25/03/2016 6:06 pm  

sayın adminim kesinlikle başarılı bi urun siparişi veriyorum...

aliexprestende 3 farklı alıcıdan 23+16+15 usd değerinde urun siparişlerini verdim.inşallah sıkıntı olmazsa elime gececek.

bizi su senede 2 ayda 1 senede 5 kerelik alısverişlerden kurtardılar.ama alışkanlık bazen endişe duymuyo değilim 🙂 guzel forum olmus bu arada ve daha cok yeni basarılar dilerim. Bende uzun zamandır yurt dısından alısveriş yapan biri olarak desteğimide vermeye calısıcam...

Çok güzel değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Desteklerinizi bekliyorum. Portaldan sonra böyle bir forum kurmaya karar verdik umarım başarılır oluruz

Artık sınırlama olmaması çok güzel fiyata dikkat ettiğiniz sürece hiçbir sıkıntı yaşamazsınız

Bilgedefteri.net

CevapAlıntı
Share:

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...