100 yakın button sipariş vercem 75 $ altında Gümrük Takılırmı  

RSS

gamelear
(@gamelear)
Yeni Üye
Gönderiler: 4
24/07/2016 5:50 pm  

s.a öncelikle forumunuz hayırlı olsun ciddi anlamda yurt dışından ürün getirmek isteyen insanların kafasındaki soru işaretlerini giderebilir şimdilik öncelikle $ maks limit 100 avroda 75 diye biliyorum doğrumudur araştırmalardan vardığım sonuç 2.sorum ise asıl soru ben 75 $ 100 tane button getircem ama bu satış için değil kafemdeki masalara koycam sorun olurmu gümrükde acaba bi sıkıntı çıkarmı ürünler aynı

CevapAlıntı
Bozkurt
(@bozkurt)
Üye Admin
Gönderiler: 228
26/07/2016 6:32 pm  

s.a öncelikle forumunuz hayırlı olsun ciddi anlamda yurt dışından ürün getirmek isteyen insanların kafasındaki soru işaretlerini giderebilir şimdilik öncelikle $ maks limit 100 avroda 75 diye biliyorum doğrumudur araştırmalardan vardığım sonuç 2.sorum ise asıl soru ben 75 $ 100 tane button getircem ama bu satış için değil kafemdeki masalara koycam sorun olurmu gümrükde acaba bi sıkıntı çıkarmı ürünler aynı

Aleyküm selam teşekkür ediyorum 75 avro altında istediğiniz adette ürün alabilirsiniz hiçbir sıkıntı olmaz

Bilgedefteri.net

CevapAlıntı
gamelear
(@gamelear)
Yeni Üye
Gönderiler: 4
29/07/2016 5:16 pm  

bide bişeyda sormak istiyorum ben bi firma ile anlaşdım onlara alibaba üzerinden ürünü koydurcam faturayı 75 $ göstercem kargoda onların gönderdiği faturamı oluyor yoksa ticareti gerçekleştirdiğimiz siteninmi alibaba aliexpress vs yani böyle sorun çıkarmı ?

CevapAlıntı
Bozkurt
(@bozkurt)
Üye Admin
Gönderiler: 228
30/07/2016 5:21 am  

bide bişeyda sormak istiyorum ben bi firma ile anlaşdım onlara alibaba üzerinden ürünü koydurcam faturayı 75 $ göstercem kargoda onların gönderdiği faturamı oluyor yoksa ticareti gerçekleştirdiğimiz siteninmi alibaba aliexpress vs yani böyle sorun çıkarmı ?

Merhabalar,
ürün fiyatının daha yüksek olduğunu belli eden bir ürün değil ise sorun çıkmaz. satıcının yazdığı ilk etapta geçerlidir.

Eğerki siz 75 avro yazdırdınız. Ancak ürün öyle bir bilinen ürün ki fiyatının daha yüksek olması laızm. bu durumda gümrük muayene memuru sizden ödeme dekontunuzu ister

Bilgedefteri.net

CevapAlıntı
Share:

Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...