CREATIVE SB ZxR PCI-E SES KARTI  

  RSS

ayhan06  Forum e75885d4ae5d1d6bbb88ca81ca0295a4 s 80 d mm r g
(@ayhan06)
Aktif Üye
Katılım : 3 sene önce
Gönderiler: 6
28 Aralık 2015 04:00  

Bilgisayarda stüdyo kalitesinde ses kartı arayanlar işte tam size göre bir ses kartı, üstün kayıt performansı, üstün ses berraklığı ve size 1 numara hissiyatını yaşatan şahane kartın işte özellikleri;

Forum attachment

Ses Çalma ve Oluşturma için en iyi çözüm 

Sound Blaster ZXR PC'de oyun ve eğlence geleceği için teknoloji ve performans standartlarını yükselten, ultra yüksek performanslı Z-Serisi ürünüdür. PC için mükemmel bir ses çalma ve oluşturma çözüm sağlamak üzere tasarlanan Sound Blaster ZXR bir ses kartı için nihai oyun ve eğlence performansı için doğru bir seçimdir. 

SNR 124dB
124dB Signal-To-Noise Ratio ile Gerçeğe en kaliteli ses deneyimine hazırmısınız? 

124dB Signal-To-Noise Ratio teknolojisi ile anakart üzerindeki ses kartından 89,1 kat daha iyi ses alabilirsiniz. 

CrystalVoice™ Technologies Crystal clear communication 

Eğer oyun içerisinde iletişimde değilseniz oyunu kazanmıyorsunuz. Crystal Voice ile takım arkadaşlarınız ile birlikte iletişimdeyken tüm ses yankılarınızı ve ortam seslerini (Crystal Voice Focus) ile kaldırarak size crystal niteliğinde bir ses imkanı sağlayarak mikrofona ihtiyacınız olmadan sesleri iletir. Ayrıca ses seviyenizi korur 
Studio-grade content creation Stüdyo Derecesinde içerik oluşturma 

123bB analog - digital dönüştürücüler optik girdi olarak teyp sınıfı bileşenleri kullanan donanım ile oluşturulabilecek ses dosyalarınızı ve video kliplerinizi .600 ohm kulaklık ampliflier sizde stüdyo kalitesinde izleme yapabileceksiniz 

DBPro daughter board High-Quality DBPro Doughter Board 

Dbpro Sound Blaster ZXR sadece en iyi ses çalması ve oluşturmasının bir diğer nedenidir.Bu ürün RCA Aux-in ve optik girişler girişleri üzerinden üstün ses çalması ve stüdyo kalitesinde kayıtlar yapabilmenize olanak sağlar. 

Sound Core3D audio processor Sound Core3D Ses İşlemcisi 

4 Çekirdekli Soundcore 3D Ses İşlemcisi üstün ses kalitesi dahilinde SBK Pro Studio programı sayesinde ve CrystalVoice sesi işleyip direkt işlemciye ileterek bilgisayaraınızın performans kaybına neden olmaz. 

SBX Pro Studio™ technologies SBX Pro Studio™ Ses Teknolojisi 

SBX Pro Studio ses teknolojileri ile hoparlorler ve kulaklıklar için gerçeklik benzeri görülmemiz düzeyde çarpıcı 3D dahil ses efekleri oluşturaiblirsiniz.. 
High fidelity surround sound Yüksek Tanımlı Surround Ses 

Tek bir digital Kablo aracılığıyla ev sinema sistemi bağlamanın ve herhangi bir stereo veya çok kanallı sesi dönüştürerek surround ses alabileceğiniz filmlerin keyfine varın. 
Never unplug your headphones again Bir daha Kulaklığınızı Asla Çıkarmayacaksınız 

Sound Blazter Z Control paneli ile kulaklığınızı çıkarmadan sesin ister kulaklıktan ister hoparlörden çıkmasını sağlayabileceksiniz. 
crzseri 

Accessible Audio Control Module (ACM) Erişilebilir Ses Kontrol Modülü (ACM)
 

Erişilebilir Ses Kontrol Modülü ile dahili mikrofon / Kulaklık I / O bağlantılarının bulunduğu bir kontrol modülüdür. Bu sayede ACM üzerindeki tuşlar rahatlıkla kulaklık seviyelerini ayarlamanızı sağlar.


Alıntı
Paylaş:
  
Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...