Bilgisayar CD’yi Okumuyor Sorununa Çözüm

Ubuntu ‘’.deb’’ Uzantılı Dosyalar Yükleme Sorunu

Windows 10 Misafir Girişi Yetki Sorunları

Photoshop RAM Kullanımını Değiştirme

Facebook’da Nasıl Reklam Verilir?

İnternet 26 Şubat 2016
954 Okundu

Facebook’da Nasıl Reklam Verilir?

Artık bir çok kurumsal firma televizyonda reklam vermek yerine sosyal medya uygulamaları üzerinde reklam vermeye başladı. Bu serüvene insanlarda katılarak bu reklamlar sayesinde ürünlerini satıyorlar veya sitelerinin reklamlarını vererek ziyaretçi sahibi oluyorlar. Eğer sizlerde bu konuda yardım almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bugünkü konumuz; ”Facebook’da nasıl reklam verilir?”

Facebook’da reklam vermek istiyorsanız bildiğiniz üzere ilk önce bir facebook hesabına ihtiyacınız var. Eğer facebook hesabınız varsa sizlere direk facebook üzerinde nasıl reklam veriliyormuş? anlatalım. Öncelikle facebook hesabınız yoksa oluşturun daha sonra oluşturduğunuz facebook hesabının içerisinde bir sayfa açın ve sayfa içerisinde istediğiniz bir gönderiyi paylaşın. Paylaştığınız gönderinin alt kısmında şöyle bir buton belirecek; ”Gönderiyi öne çıkar”. Eğer bu butona tıklarsanız Facebook sizden reklam ayarlarınızı yapmak isteyecektir. İşte bu reklam ayarlarıda; ”Reklamınızın kimlere gösterileceği, nerelerde gösterileceği gibisinden ayarlamalar” Eğer bu ayarlamaları da yaparsanız hemen reklamınızı vermeye başlayabilirsiniz fakat ilk önce facebook hesabınıza reklamlarınız için bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiye yüklemek için ister mobil ödeme yöntemini kullanın ister banka yöntemini kullanın. Şuanda Paypal ile ödeme yöntemi Türkiye içerisinde geçerli değil fakat bazı yöntemleri kullanarak Paypal ilede TR içerisinde Facebook’a ödemenizi yapabilirsiniz.

İşte herşey bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde oluyor. Facebook üzerinde reklam vererek reklamlarınızı veya ürünlerinizi istediğiniz hedef kitleye ulaştırabilirsiniz. Daha sonrasında ise popülarite sahibi olabilirsiniz veya daha fazla ziyaretçi kazanabilirsiniz.

Yazar Hakkında
Profili Görüntüle
Yorumlar
Yukarı Çık
Sayfa da111 sorgu var. 0,810 saniyede yüklendi.