Facebook Messenger Görüntülü Konuşma Özelliği

Facebook Messenger Görüntülü Konuşma Özelliği Facebook Messenger Görüntülü Konuşma Özelliği Facebook Messenger Görüntülü Konuşma Özelliği facebook messenger goruntulu gorusme ozelligi 7245740 x o

Facebook Messenger Görüntülü Konuşma Özelliği gün itibari ile çalışır halde kullanıcılara sunuldu. Artık Facebook Messenger kullanıcıları görüntülü görüşme yapabilecekler, ister mobil internet istersenzi Wi-fi üzerinden görüntülü arama gerçekleştirebileceksiniz.

Facebook son zamanlarda messenger üzerinde geliştirme çalışmalarına büyük bir hız vermişti. Whatsapp satın alma işleminden sonra messenger üzerinden de çok büyük gelişmeler kat etmişti. Şuan bu yeni özelliği ile artık Facebook Messenger önemli büyük eksiklerini gidermiş olarak gelişmeye devam edecek. Facebook Messenger Görüntülü Konuşma Özelliği, facebook’un skype ve diğer uygulamalardan büyük bir eksik yanını giderdi. Kullanıcılar için çok şahane bir gelişme Facebook tarafından duyruldu.

Beta sürüm mü sorularına karşın yapılan açıklamada. Facebook Messenger Görüntülü Konuşma Özelliği Beta değil tam sürüm olarak geldiği duyruldu. Bu kadar cesur ve hızlı adımlarından dolayı Facebook ekibini tebrik ediyoruz.