Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Facebook Hesabı Nasıl Silinir? Facebook Hesabı Nasıl Silinir Facebook Hesabı Nasıl Silinir? maxresdefault 1

Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Bilindiği üzere Facebook üzerinde büyük bir veritabanı bulunuyor ve bu veritabanının içerisinde bir çok insanın kişisel bilgileri, özel bilgileri hatta T.C kimlik numaraları bulunuyor. Eğer sizlerde Facebook’un veritabanından kalıcı olarak hesabınızı ve özel bilgilerinizi sildirmek istiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olabilecek bir konu hazırladık ve işte sizlere hazırladığımız o konu: ”Facebook hesabı nasıl silinir?”

Facebook hesabınızı silmek için kullanacağınız bir link mevcut. Bu link üzerinden facebook hesabınızı ücretsiz ve hızlı bir şekilde hemen facebook’un veritabanından kaldırabilirsiniz. Ama unutmayın; ”Eğer facebook hesabınızı vereceğimiz link üzerinden silerseniz bir daha asla facebook hesabınızı geri açamazsınız. Facebook hesabınız tamamen silineceği için içerisindeki tüm mesajlar, arkadaşlıklar, uygulamalar ve diğer tüm herşey silinecektir. Bunun bilgisini size verelim ve bir daha iyi bir şekilde düşünmenizi söyleyelim zira yukarıda dediğimiz gibi tüm hesapınız facebook veritabanından kaldırılacaktır.

Facebook Hesabı Nasıl Silinir? Facebook Hesabı Nasıl Silinir Facebook Hesabı Nasıl Silinir? maxresdefault 1 1024x576

Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

Şimdi gelelim o facebook hesabını silme linkine. Sizlere bu linki aşağıdan paylaşacağız. Linke tıkladığınız zaman sizi facebook’un hesap silme sayfasına yönlendirecektir. Daha sonra açılan sayfa içerisinde söyle bir buton belirecek; ”Hesabımı sil” Evet, işte bu butona tıklarsanız hesabınız tamamen Facebook veritabanından siliniyor. Bir daha açılamıyor veya hesabınız artık geriye döndürelemiyor. Bu yüzden iyi bir şekilde düşünmeniz daha sonrasında facebook hesabınızı tamamen silmeniz gerekiyor.

Facebook Hesabı Kalıcı Olarak Silmek İçin Tıkla

[ads2]