En İyi Termal Macun Önerisi

en iyi termal macun en iyi termal macun En İyi Termal Macun Önerisi termal macun

Çoook önceleri Gamer Youtuberlar falan yokken, böyle neymiş efendim bilgisayar macunu değiştirmek falan çoğu kimse cesaret edemezdi. Belki bu gelişmelerden dolayı belki de bilgisayar piyasasının gelişmesinden dolayı özellikle son 2 yılın en önemli konularından biri haline geldi.

Çünkü Gamer bilgisayarlar gün yüzüne çıktı ve kullanıcılar artık bu konuya ağırlık vermeye başladı. Youtube Türkiye’nin hali ortada 🙂 Eeee piyasa bir anda en iyi bilgisayarı bilen Gamerlar ile dolunca macun değiştirme konuları falanda haliyle aranır oldu.

Bu tür gelişmelerin olması gerçekten güzel bir şey, şimdi bilgisayarcılar gözleri yaşlı takip ediyorlar konuyu ama gerçekten insanımızın bilinçlenmesi güzel. Ancak bilgisiz bilinçlenme ise çok tehlikelidir. En iyi termal macun sorusu pek gündemde değil. Çünkü kullanıcılar kafalarına göre en ucuz macun alarak yollarına devam etmek istiyorlar.

Termal Macun’da Marka Önemli Mi?

Aslında Gamer arkadaşlar için oldukça önemli bir konu çünkü onların kafalarında her yıl canlanması gereken soru ise En İyi Termal Macun Önerisi ?

Yan işin özü Gamer arkadaşlar termal macunda marka gerçekten çok önemli. Çünkü ısı iletkenliği ne kadar yüksek ise kalitesi de bir hayli artmaktadır. Yani şimdi 20TL’ye aldığınız bir termal macun 5.3 iletkenliğe sahip iken (-5 ile -7) arasında bir soğuma kazandırır. Ancak iletkenliği daha yüksek ve daha kaliteli ürünler alırsanız bu defa (-20)’ye kadar soğuma alabilirsiniz.[ads2]

En İyi Termal Macun Hangisi ?

Arkadaşlar benim sizlere şiddetli tavsiyem Coollaboratory Liquid Pro termal macunu olacaktır. Bu macun ile eminim ki -20 dereceye kadar soğumaya sahip olabilirsiniz. Coollaboratory Liquid Pro bence diğerlerine tek atar deneyin ve sadece farkı takip edin.

Daha sonra ise size önereceğim ürün MX-4 olacaktır. Eğer ki bu macunlara rağmen işlemci de hala yeterli soğuma olmadığını düşünüyorsanız, Arctic Thermal pad İşlemci Soğutucusunu almanızı şiddetle tavsiye ederim.