Bilgisayarda Aynı Fotoğrafları Bulma

Yarış Kazan ile Yarışın ve Para Kazanın

Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

Call of Duty World War 2 Yayınlandı!

Oyun 24 Nisan, 02:06'de eklendi 29782 Görüntülenme

Dünya Savaşı oyunları ile tanıdığımız Call of Duty, serinin çok tutulmasından sonra seriyi farklı yönlere çekerek aslından uzaklaşmaya başlamıştı. Ancak yeni yayınlanan Call of Duty: World War 2 oyunu ile serinin özüne dönmeye başladığını görüyoruz. İşte, Call of Duty serisinin son oyunu World War 2 hakkında yayınlanan tüm detaylar.

Hatırlayacağımız gibi, Call of Duty sersiine ait yeni oyun hakkında bazı görsel detaylar geçtiğimiz ay internete sızdırılmıştı. Yayınlanan bu görsellerde serinin yeni oyununun 2. Dünya Savaşı temalı olacağı görülüyordu. Farklı konseptlerle ortaya çıkan serinin önceki oyunlarına kıyasla köklerine daha bağlı bu yeni görseller, Call of Duty hayranlarını da oldukça heyecanlandırmıştı.

Geçtiğimiz ay ortaya çıkan sızıntı haberlerinden sonra Activision’dan beklediğimiz açıklama geldi. Activision, Call of Duty’nin resmi internet sitesinde Call of Duty World War 2’ye dair detayları paylaştı. Yapılan açıklamalarda yeni oyunun 26 Nisan tarihinde resmen tanıtılacağı belirtildi.

Call of Duty serisi bilindiği gibi bundan yıllar önce Dünya Savaşı konsepti ile piyasaya çıkmış ve tarihin önemli detaylarından yapılan bu oyunu savaş oyunu meraklıları da oldukça beğenmişti. Ancak bundan sonra yapılan oyunlar serinin köklerinden bayağı uzaklara gitmişti. Call of Duty 4 Modern Warfare oyunu ile başlayan modern tarzda savaş serisi ile birlikte oyun kendine özel bir konsept oluşturmuştu.

Ancak gerek zombiler, gerekse farklı konseptler ile Call of Duty serisi klasik savaş oyunu severler tarafından eleştirilmeye de başlanmıştı. Her ne kadar oyunlar kendi alanında rekor kırmaya devam etse de Activision yeni yapacağı oyunda serinin köklerine dönme kararı aldı. Yeni çıkacak oyun da bu bağlamda 2. Dünya Savaşı konseptli olarak piyasaya çıkacak. Oyunun  26 Nisan tarihinde tanıtılmasının ardından ne zaman piyasaya çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
online free course
download coolpad firmware
Download Nulled WordPress Themes
udemy free download
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

0
0
23 Ağustos, 16:27
Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

0
0
26 Mayıs, 00:15
Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

0
0
6 Mayıs, 12:03
FIFA 17 Oyun İnceleme

FIFA 17 Oyun İnceleme

0
0
17 Nisan, 23:50
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...