Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

YouTube Premium nedir ? Özellikleri Neler ?

Yurt Dışından Alışverişe 5 Ürün Limiti Getirildi

USB veya Hariciyi Fat32’ye Çevirme En Kolay Yol

Call of Duty World War 2’ye Kopyacılık Suçlamaları

Oyun 28 Nisan, 11:22'de eklendi 29694 Görüntülenme

Sledgehammer Games tarafından dün yayınlanan Call of Duty World War 2’nin resmi fragmanı ile birlikte oyunun sızıntı haberleri de doğrulanmış oldu. Oyun hakkında daha önceden birçok ekran görüntüsü ve gameplay videoları sızdırılmıştı. Call of Duty serisi bilindiği gibi Dünya Savaşı teması ile büyük ilgi toplamayı başarmıştı. Ancak teknolojinin ilerlemesi ile bilim kurgu devrine geçişi benimseyen oyun serisi Infinite Warfare ve Advanced Warfare oyunlarında gelecek temalı savaş içerikleri üretmeye başladı. Geleceğe dair olan savaşların bu kadar artması kullanıcıların da tepkisini çekmeye başlamıştı.  Sledgehammer Games tarafından yapılan açıklamalarda, firmanın Call of Duty WWII üzerinde 2 yıldan bu yana çalıştığı belirtildi.

2. Dünya Savaşı teması ile dikkat çeken Call of Duty’nin yeni oyununun YouTube üzerinde yayınladığı tanıtım fragmanı birkaç gün içerisinde 6 milyondan fazla görüntülenmeye sahip oldu. Videonun altında 550 like, 41 bin de dislike bulunuyor. Tanıtım videosunun altında kullanıcıların olumlu ve olumsuz yorumları da yer alıyor. Ancak eskiye dönüş savaşlara olan hasretin artması, yapılan yorumların büyük bölümünün de olumlu olmasını sağlıyor. Bilindiği gibi Call of Duty Infinite Warfare’nin tanıtım videosu YouTube üzerinde rekor derecede dislike almış ve YouTube tarihinin en çok dislike alan videoları arasına girmişti.

Call of Duty WWII tanıtım videosunun altındaki yorumlarda kullanıcılar yeni çıkacak oyunu hem serinin önceki üyeleri ile hem de CoD’un en büyük rakiplerinden birisi olan Battlefield ile kıyaslıyor. Bazı kullanıcılar Call of Duty WWII oyununun World at War ya da serinin 2. oyununun remastered versiyonu olabileceğini düşünüyor. Fragmanda yer alan Normandiye Çıkarması ve D-Day sahneleri de Medal of Honor: Allied Assault oyunu ile kıyaslanmasına neden oluyor. Oyun fragmanını genel anlamıyla Battlefield 1944 ile kıyaslayan birçok kullanıcı da bulunuyor.

Sinematik detaylarda Battlefield’a çok benzeyen fragman, konu açısından da savaş oyunlarının sıklıkla tercih ettiği bir zamanda geçiyor. Bu nedenle Call of Duty WWII diğer oyun serilerinden kopya çekmekle suçlanıyor.

Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
online free course
download lava firmware
Premium WordPress Themes Download
udemy free download
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

0
0
23 Ağustos, 16:27
Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

0
0
26 Mayıs, 00:15
Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

0
0
6 Mayıs, 12:03
FIFA 17 Oyun İnceleme

FIFA 17 Oyun İnceleme

0
0
17 Nisan, 23:50
CS:GO Turnuvasına Büyük İlgi

CS:GO Turnuvasına Büyük İlgi

0
0
15 Nisan, 20:26
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...