Yurtdışı Alışverişlerde Tüm Vergi Muafiyetleri Kaldırıldı

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Woocommerce Ürün Ağırlığına Göre Kargo Hesaplama

ERROR: [junit:junit:4.12] Çözümü

Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

Oyun 6 Mayıs, 12:03'de eklendi 29656 Görüntülenme

Amazon’un Darksiders 3 sızıntısının ardından THQ Nordic ve Gunfire Games tarafından tasarlanan Darksiders serisinin son oyunu Darksiders 3 resmen tanıtıldı. Oyun hakkında yapılan duyuru ile birlikte, ilk fragman da yayınlandı.

Serinin bundan önceki oyunu olan Darksiders 2, 2012 yılında piyasaya çıkmıştı. HTQ firmasının 2013 yılında iflas bayraklarını çekmesi ile birlikte Darksiders serisinin de ne olacağı büyük bir soru işaretine dönüşmüştü. İlk ve ikinci oyunu ile adından büyük ses getiren Darksiders, kullanıcıları bu yönde üzmüştü. Battığı mahkeme kararı ile onaylandıktan sonra THQ da parça parça satılmıştı.

Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

Darksiders serisindeki mahşerin dört atlısından bu sefer de Fury karakterine hayat veriyoruz. Oyunun ilk serisinde War karakterini oynatırken, ikinci oyunda da Death karakterini canlandırmıştık. Fury, oyun içerisinde kendi özel yeteneklerini kullanarak iyi ve kötü arasındaki dengeyi korumaya çalışıyor. Bununla birlikte karakterin en çok kullandığı silahı da yine kırbacı olacak. Açık dünya haritası sayesinde kullanıcıların ilgisini çeken oyunda kullanılan farklı silahlar, büyüler ve yeni zırh görünümleri oyuna zevk katmaya devam ediyor.

THQ Nordic ve Gunfire Games’in kaleminden çıkan bu yeni oyun, farklı platformlarda sunulacak. Buna bağlı olarak da farklı oyun konsollarını kullanan oyuncular, yeni oyunun tadını çıkarabilecek. Darksiders 3 ilk önce bilgisayar için çıkacak, ardından da Playstation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Oyunun 2018 yılı içerisinde piyasaya çıkacağı düşünülüyor. Oyunun çıkış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
free download udemy paid course
download karbonn firmware
Free Download WordPress Themes
online free course
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

Windows Appcrash Hatasına Çözüm

0
0
23 Ağustos, 16:27
Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

Windows 10 Lag Sorununa Son Verin

0
0
26 Mayıs, 00:15
FIFA 17 Oyun İnceleme

FIFA 17 Oyun İnceleme

0
0
17 Nisan, 23:50
CS:GO Turnuvasına Büyük İlgi

CS:GO Turnuvasına Büyük İlgi

0
0
15 Nisan, 20:26
Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...