Bilgisayarda Aynı Fotoğrafları Bulma

Yarış Kazan ile Yarışın ve Para Kazanın

Mahallenin Abisi – Android Oyunu / Oyna Kazan

Telefon Kayıt Harcı 1500 TL Oldu !

Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

Oyun 6 Mayıs, 12:03'de eklendi 29656 Görüntülenme

Amazon’un Darksiders 3 sızıntısının ardından THQ Nordic ve Gunfire Games tarafından tasarlanan Darksiders serisinin son oyunu Darksiders 3 resmen tanıtıldı. Oyun hakkında yapılan duyuru ile birlikte, ilk fragman da yayınlandı.

Serinin bundan önceki oyunu olan Darksiders 2, 2012 yılında piyasaya çıkmıştı. HTQ firmasının 2013 yılında iflas bayraklarını çekmesi ile birlikte Darksiders serisinin de ne olacağı büyük bir soru işaretine dönüşmüştü. İlk ve ikinci oyunu ile adından büyük ses getiren Darksiders, kullanıcıları bu yönde üzmüştü. Battığı mahkeme kararı ile onaylandıktan sonra THQ da parça parça satılmıştı.

Darksiders 3 Resmen Tanıtıldı

Darksiders serisindeki mahşerin dört atlısından bu sefer de Fury karakterine hayat veriyoruz. Oyunun ilk serisinde War karakterini oynatırken, ikinci oyunda da Death karakterini canlandırmıştık. Fury, oyun içerisinde kendi özel yeteneklerini kullanarak iyi ve kötü arasındaki dengeyi korumaya çalışıyor. Bununla birlikte karakterin en çok kullandığı silahı da yine kırbacı olacak. Açık dünya haritası sayesinde kullanıcıların ilgisini çeken oyunda kullanılan farklı silahlar, büyüler ve yeni zırh görünümleri oyuna zevk katmaya devam ediyor.

THQ Nordic ve Gunfire Games’in kaleminden çıkan bu yeni oyun, farklı platformlarda sunulacak. Buna bağlı olarak da farklı oyun konsollarını kullanan oyuncular, yeni oyunun tadını çıkarabilecek. Darksiders 3 ilk önce bilgisayar için çıkacak, ardından da Playstation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Oyunun 2018 yılı içerisinde piyasaya çıkacağı düşünülüyor. Oyunun çıkış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Download Nulled WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
udemy paid course free download
download coolpad firmware
Download Nulled WordPress Themes
udemy course download free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...