Çin’den Flash Disk Almak

Çin'den Flash Disk Almak Çin'den Flash Disk Almak Çin’den Flash Disk Almak usb bellek yazmaya karsi korumali hatasi

Merhaba arkadaşlar Çin’den Flash Disk Almak adlı yazımızda sizlerleyim. Yurtdışı alışverişi hakkında daha önce birçok önemli konu paylaştığımı ve bilgilendirme yaptığımı düşünüyorum. Kullanıcıların en çok almak istediği genelde Flash Disk’lerdir.

Özellikle Aliexpress üzerinden alışveriş yapacak her kişi ilk sipariş olarak ya telefon kılıfı ya da Flash Disk siparişi vermeyi düşünmüş ya da vermiştir. Ancak bu konuda ciddi anlamda bir iş yapacaksanız ya da sizlere güzel bir usb bellek lazım ise lütfen bu konumuzu dikkatli okuyunuz. Çin’den Flash Disk almak sanıldığı gibi kolay değil, hemen her gördüğünüz ucuz Flash Disk’lere atlamayınız. Çünkü bunların çoğu berbat ötesi malzeme ve kalitededir.

Daha önce Çin’den alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken noktalara değindim. Yine bu noktaları kesinlikle göz önünde bulundurarak, Çin’den Flash Disk Almak ve araştırmak için birkaç püf nokta daha belirteceğim.

Çin'den Flash Disk Almak Çin'den Flash Disk Almak Çin’den Flash Disk Almak usb bellek yazmaya karsi korumali hatasi 300x214

Çin’den Flash Disk Almak

 

Ürün sayfasına girdiğinizde ilk bakacağımız şey tabii ki fiyatı ve daha sonra görünüşü aslında, fiyattan sonra bakacağımız ilk şey konu içerisinde Flash Disk hakkında teknik bilgi verilmiş mi ? ve ne kadar doğru bunları kontrol etmemiz gerekir. Hemen konu içerisine bakıyoruz ve flash disk boyutlarına dikkat ediyoruz. Daha sonra yazma ve okuma hızına bakıyoruz tatmin edici seviyede mi ? Okuma ve Yazma hızı Nedir? diye soracak olursanız. Flash Disk’e veri kopyalamak Yazmak, Flash Disk içerisinden veri almak ise Okumak olarak geçmektedir.

 

Okuma ve yazma oranları kesinlikle usb 2.0 için en az 10 mb olsun, daha düşük ise hiç yaklaşmayın. Özellikle usb 3.0 almaya dikkat ediniz. Daha sonra satıcının yazdığı bu özellikler doğru mu diye hemen ürünün yorum kısmına bakalım eğer yorumlar ile belirtilenler uyuşuyor ise almanızda sakınca yoktur. Çin’den Flash Disk Almak adlı konumuzdan bu kadar hadi şimdiden hayırlı olsun ürününüz.

Çin’den Flash Disk Almak Hakkında Soru ve görüşleriniz için lütfen yorum yazınız.