Apple Music Kullanıcıları Sekse Teşvik Ediyor

Apple Music Kullanıcıları Sekse Teşvik Ediyor apple music Apple Music Kullanıcıları Sekse Teşvik Ediyor Apple Music nedir Apple Music nasil kullanilir nasil uye olunur

Apple’ın yeni uygulaması olan ve her yerde tanıtımını yaptığı Apple Music kullanıcıları sekse teşvik ediyor. Apple Music’in diğer yapımcısı ve geliştiricisi olan Sonas ile Apple ortak bir araştırma yapıyor. Bu araştırma sonucunda Apple Music  kullanıcılarının daha fazla sekse düşkün olduğu gözlemleniyor. İşte sizlere o araştırmanın sonuçları!

Apple Music Kullanıcıları Sekse Teşvik Ediyor

Apple bilindiği üzere geçen hafta yeni uygulaması olan Apple Music‘i tanıttı ve bir çok müzik uygulamasını sollayarak 1 hafta içerisinde en popüler müzik uygulamalarının arasına yerleşti. 1 haftada iyi bir konuma sahip oldu fakat kullanıcıları seks yapmaya zorladı. 30 bin kullanıcı ve 30 adet ailenin üzerinde yapılan bu test bakalım hangi sonuçlar ortaya çıkarmış?

Öncelikle dediğimiz gibi bu test 30 bin kullanıcı üzerinde yapılıyor ve daha sonra 30 adet aile üzerinde deneniyor. Aileler üzerinde inanılmaz bir etki bırakan Apple Music bakın nelere sebep olmuş?

[ads2]

Apple Music ailelerin üzerinde seks etkisi bıraktı. Evet, yanlış duymadınız. 1. hafta herhangi bir sorun yokken 2. haftaya geçildiğinde aileler daha fazla müzik dinlemeye başladı ve buna bağlı olarak dans etmeye başladılar. Yapılan dansın sonrasında ailenin büyükleri yatak odasına geçerek seks yaptılar. Ailelerin küçük bireyleri ise iPhone ve iPad üzerinde daha fazla durmaya başlayarak 2 haftada toplamda 8 bin adet müzik dinlendi ve 44 bin saatten fazla aktivite yapılmış oldu.

Şimdi tüm gözler Apple’ın üzerine çevrildi. Apple’ın vermiş olduğu bu etkiye aileler hiçte iyi gözle bakmıyor.

İphone Error 53 Hatası apple music Apple Music Kullanıcıları Sekse Teşvik Ediyor 988531 620x410 300x198

İphone Error 53 Hatası

[ads2]