Yurtdışı Alışverişlerde Tüm Vergi Muafiyetleri Kaldırıldı

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajı Okuma

Woocommerce Ürün Ağırlığına Göre Kargo Hesaplama

ERROR: [junit:junit:4.12] Çözümü

Android’in Geleceği Merak Konusu!

Mobil 27 Eylül, 17:40'de eklendi 912 Görüntülenme

İşletim sistemleri cephesinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Yıllardan beri isimlerini duymaya alıştığımız Android, iOS, Windows gibi işletim sistemlerinden bir tanesi yeni bir dünyanın kapılarını aralamaya hazırlanıyor. Google Android’i değiştiriyor!

Google’ın sahip olduğu Android işletim sistemi dünya çapında en fazla tercih edilen sistem olarak göze çarpıyor zira kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. Buna mukabil Google’ın farklı planlar üzerinde çalıştığı konuşuluyor. Öyle ki Android ve Chrome karışımı bir işletim sistemi ile çok yakında tanışabiliriz.

4 Ekim’de özel bir etkinlik ile kullanıcılarının karşısına çıkacak olan Google, bu sürece çok özel bir şekilde hazırlanıyor. İki adet Nexus telefonun tanıtılmasının beklendiği etkinlikte büyük bir sürpriz yapılarak Android ve Chrome’un bir araya geldiği Andromeda işletim sistemi görücüye çıkarılabilir.

google-io-2016-dedikodulari-b_640x360 Android'in Geleceği Merak Konusu! Android’in Geleceği Merak Konusu! google io 2016 dedikodulari b 640x360 e1474987177188

Google’ın etkinliği hakkında uzun süredir konuşuluyordu ve içeriği biraz bilinse de farklı bir şeylerin çıkıp çıkmayacağına dair bilgi bulunmuyordu. Ortaya atılan son iddia bir hayli dikkat çekici ve Android patronu Hiroshi Lockheimer attığı twitle sanki bunu doğrulamak ister gibi görünüyor. hiroshi Leckheimer yazdığı notta ilk Android işletim sisteminin sekiz yıl önce tanıtıldığına vurgu yaparken 4 Ekim’inde adını geçiriyor. Tam olarak bir şey söylememiş olsa da bunun bir işaret olduğuna yönelik yorumlar yapılmaya başlandı.

Google’ın Android işletim sistemine farklı bir yol çizerek Andromeda isminde yeni bir işletim sistemi çıkarıp çıkarmayacağı 4 Ekim tarihinde belli olması bekleniyor. İşletim sistemi hakkında en azından birazda olsa ipuçlarının alınabileceği tahmin ediliyor. Google etkinlikte iki yeni Nexus telefon tanıtacak. Sızan bilgiler ise test aşamasındaki telefonlarda yer alan işletim sisteminin gelecek dönemde Android’in yerini alabileceği ile ilgili oldu. İddiaların ne derece doğru olduğunu çok yakında görmeyi umuyoruz.

Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
udemy paid course free download
download huawei firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
download udemy paid course for free
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yukarı Çık
Kod Şiirdir Yazabilirsen...