Android Uygulamarı Tüm İşletim Sistemlerinde Çalışıyor

Android Uygulamarı Tüm İşletim Sistemlerinde Çalışıyor android uygulamaları Android Uygulamarı Tüm İşletim Sistemlerinde Çalışıyor 5468b8dbb2b39536600b42fb

Google, android uygulamaları choreme’de çalışabilecek yeni sistemini duyurdu. Android uygulamalarınızı ve oyunlarınızı artık tüm işletim sistemlerinde sıkıntısız çalıştırabileceksiniz.

Google, özellikle android uygulama geliştiricileri için geliştirdiği sistem sayesinde Windows, linux, MacOS, ChromeOs işletim sistemlerinde çalışabilecek. Google geliştiriciler için hazırladığı ARC sisteminin bir parçası olan bu özellik, ufak bir kod değişikliği sayesinde meydana gelmiş. Aslında Google, Android uygulama geliştiricileri için hazırladığı ARC sisteminde bir kod değişikliği yaparak ChromeOS için yapacağı sistemi tüm işletim sistemleri için yapmayı başardı.

ARC tüm işletim sistemlerinde çalışabilen bir yazılım. Google geliştiricileri bu yazılım ile artık Android uygulamalarını her platformda çalıştırabilecek. Özellikle andorid geliştiricileri için çok önemli ve güzel bir gelişme olan bu yazılımın istediği tek şey ChromeOS. Chrome’nin yüklü olduğu her işletim sistemlerinde gerçek performansa yakın bir şekilde uygulamalarını çalıştırabilecek, test edecek ve daha da geliştirecek.

Android Uygulamarı Tüm İşletim Sistemlerinde Çalışıyor android uygulamaları Android Uygulamarı Tüm İşletim Sistemlerinde Çalışıyor 5468b8dbb2b39536600b42fb 300x185

Android Uygulamarı Tüm İşletim Sistemlerinde Çalışıyor