Android Çoklu Hesap Açma

Android Çoklu Hesap Açma android çoklu hesap açma Android Çoklu Hesap Açma parallel space

Günümüzde bildiğiniz gibi hepimiz sosyal medya hesaplarını kullanıyoruz. Bu kullandığımız çevrimiçi hesaplarda birçoğumuzun da çoklu hesaplar açmaya ihtiyacı oluyor. Bunları yönetmek bilgisayarlarda gizli sekme vs. Açarak mevcut iken bu imkan ne yazık kı akıllı telefonlarımızda bi hayli zor bir hal alıyor bu yazımızda sizlere bu imkanı akıllı cihazlarınızda da oldukça kolay hale getiren bir uygulamadan bahsedeceğim.
Facebook , whatsapp , snapchat , instagram connected 2 ve diğer sosyal medya hesaplarınızı aynı anda kullanmak istiyorsanız Parallel space uygulaması işinizi oldukça görecektir. Parallel space uygulamasını kullanarak siz de Facebook, whatsapp, clash of clans, snapchat gibi uygulamalarınızda aynı cihazda bağımsız iki hesabı aynı anda yönetebilirsiniz. Güzel bir yanı ise uygulamayı cihazınıza root yapmadan da kullanmak mümkün. Uygulamayı sadece sosyal medya hesaplarında değil oyunlarda da kullanmanız da mümkün. Yazımın kalan kısmında sizlere uygulamanın nasıl kullanılacağını anlatacağım ve uygulamanın özelliklerinden bahsedeceğim.

Android Çoklu Hesap Açma android çoklu hesap açma Android Çoklu Hesap Açma parallel space multi accounts e1455629733509 640x307 300x144

Android Çoklu Hesap Açma

Parallel space uygulamasını indirdiğinizde uygulama telefonunuzda başka bir sekme kullanır gibi sizlere özel bir alan sunarak sosyal medya uygulamalarınızdan bağımsız hesaplar açmanıza olanak sağlıyor.Uygulamayı açtığınızda klonlamak istediğiniz uygulamayı seçerek + butonuna basarak uygulamayı klonlananlar sekmesine ekleyerek kullanabiliyorsunuz. Eklediğiniz uygulamalar Parallel space uygulamasına eklendiğinde uygulamayı yeni yüklemiş gibi oturum açma imkanınız var. Neredeyse bütün uygulamaları Parallel space tarafından destekleniyor.

[ads2]

Parallel space’in diğer özelliklerine gelirsek parallel space ile uygulamalardan bildirim almanız da mümkün fakat bunun için uygulamanın arka planda çalışması gerekiyor ki bu da cihazınızın RAM inden yiyebilir ve şarjınızı da tüketebilir. Parallel space’e eklediğiniz uygulamarı google playden güncellediğinizde Parallel Space içinde de otomatik olarak güncellenir.
Bu özelliklere ek olarak Parallel Space uygulamasından şifreleme yöntemi de vardır şifreleme yöntemini kullanarak izinsiz girişleri de önleyebilirsiniz.

Android Çoklu Hesap Açma Selametle…