Android 7.0 Tanıtım Tarihi Belirlendi!

Android 7.0 Tanıtım Tarihi Belirlendi! Android 7.0 Android 7.0 Tanıtım Tarihi Belirlendi! maxresdefault 1

Android 7.0 Tanıtım Tarihi Belirlendi!

Android’e yeni bir versiyon geliyor. Android’in N sürümü olan Android 7 yakın bir zaman içerisinde geliyor. Tanıtım tarihi belli olan Android 7’nin Google I/O etkinliğinde tanıtılacak. Android 7 hakkında tüm detaylar ve bilgiler şimdi haberimizde!

Google’ın etkinliklerinden bir tanesi olan ve bu etkinlik diğer etkinliklere göre daha fazla bir öneme sahip olması nedeniyle bir çok Android kullanıcısı için büyük bir önem arz ediyor. Google’ın bu yıl tekrar yapacağı Google I/O etkinliği 18 Mayıs’ta gerçekleşecek. Yapılacak olan bu etkinliğin içerisinde Android’in N sürümü yani Android 7’de tanıtılmış olacak.

Android 7.0 Tanıtım Tarihi Belirlendi! Android 7.0 Android 7.0 Tanıtım Tarihi Belirlendi! maxresdefault 1 1024x546

Android 7.0 Tanıtım Tarihi Belirlendi!

Nedir Bu Google I/O?

  • Android 7 Ne Zaman Tanıtılıyor?

Bilindiği üzere Google geçtiğimiz haftalarda Android N için bir kaç fotoğraf paylaşmıştı ve bu fotoğraflara detaylı bir şekilde bakıldığı zaman Google’ın artık android işletim sistemi için menüleri kaldırdığı ortaya çıkmıştı ve bu durum büyük bir tartışma ortamı yaratmıştı.[ads2]

Google yapacağı bu etkinliğin bilet satışları tahmini olarak 8 ila 10 Mayıs arasında yapılacak. Yapılacak olan bu etkinliğin bilet fiyatı hiç abartısız 900 $.

Google I/O etkinliği sandığınızdan çok daha fazla önemli olan ve geliştiricilere hitap eden bir etkinlik olup bu etkinlik içerisinde geliştiriciler için çok fazla sayıda eğitimler, destekler ve diğer türlü aktiviteler bulunuyor. Google I/O etkinliği ile birlikte Google’ın Android 7.0’ı tanıtması bekleniyor.