Aliexpress’ten Alınma Esnek Matkap Mili İncelemesi

matkap mili Aliexpress’ten Alınma Esnek Matkap Mili İncelemesi matkap ucu

Merhaba yurtdışı alışveriş canavarları, sizlerden biriyim ve biliyorsunuz ki Türkiye’de, Çin’den alışveriş konusunda en çok bilgilendirme yapanlardan birisiyim. Çin’den alışveriş ile ilgili olarak onlarca yazı ve bu yazılarıma ait 4000 aşkın yorum bulunmaktadır.

Elimden geldiği kadar herkese ama herkese yardım etmeye çalıştım bu konuda. Şuan sizlerle Aliexpress’ten merak ettiğim ve çok kullanacağımı düşündüğüm bir ürünü aldım ve inceledim.

Ürün matkap ağzına takılan esnek bir mil BU ADRESTEN inceleyebilir ya da alabilirsiniz. Ürün gerçekten çok ucuz ve kullanışlı.

matkap mili Aliexpress’ten Alınma Esnek Matkap Mili İncelemesi bilgedefteri matkap ucu

Aliexpress’ten Alınma Esnek Matkap Mili İncelemesi

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi ürün  çok esnek. Bu esnek mili plastik bir kaplama ile çevrelemişler. Bu plastik malzeme ürünü güzel gösteriyor ve sanırım milin kullanıcılara olası zarar vermesini engelliyor.

Ürün yaklaşık 30cm uzunluğunda ve ürünün uç kısmında Matkaplara takılabilen tornavida uçlarının takılacağı bir yer var. Bu uç kısmına çeşitli tornavida uçları takabiliyorsunuz. (düz, yıldız vb.)

Tüm matkaplarla uyumlu. Mile çok baskı uygulayamıyorsunuz, nasıl söyleyim yalama yapmış bir vidayı bastırıp sökecek bir güçte değil. Çünkü mil uzun olduğu için bastırma işlemi yapamıyorsunuz vidayı denk getirip hafif bir baskı ile söküyorsunuz ya da takabiliyorsunuz. Duvar delme işlemi yapması çok zor.

Kullanım Alanları

Öncelikle ben ürünü ulaşılması zor yerlere ulaşmak için aldım. Gerçekten de amacına uygun iş yapıyor. İşte dolap kurarken dolabın içerisine girmen falan gerekmiyor istenilen şekli aldığı için kolayca vidaları söküp takabiliyorsunuz.

Araçta ulaşılması zor olan vidaları kolayca sökebiliyor, Matkabın giremeyeceği yerlere ince ve uzun olması sebebiyle rahatlıkla sığıyor ve istediğiniz her  pozisyonda sök-tak yapabiliyorsunuz.

Selametle…

Yurt dışı Alışveriş Formu İçin TIKLAYIN

2018 Yurt dışı Alışveriş’inde Gümrük Limit İçin Tıklayın.

Çinden Alışveriş Rehberi İçin Tıklayın.

Çin’den Toptan Ürün Getirme İle İlgili Yazı İçin Tıklayın