Akıllı Bere

Akıllı Bere Akıllı Bere Akıllı Bere akilli bere

Kış günlerinde en lanet ettiğim şey elimi cebimden çıkarmak ve o telefonu kulağıma götürmektir, ancak Akıllı Bere sayesinde artık buna gerek yok. Neden çünkü Çinli dostlarımız Akıllı Bere icat etmişler, bence oldukça kullanışlı ve fiyatıda bir o kadar makul.

bluetooth sistemi sayesinde telefonunuz ile bağlantı kuruyor, yolda yürürken telefonunuzu çıkarmadan, eliniz cebinizde yolda yürümeye devam ettiğiniz yerde rahatça telefonda görüşebilir isterseniz müzik dinleyebilirsiniz. Akıllı Bere çalışma sistemi bluetooth kulaklık ile aynı, yani bluetooth kulaklık ne yapabiliyorsa Akıllı Bere‘de aynı işlemi gerçekleştirebiliyor. Tabii ki bu bere de çalışmak için şarja ihtiyaç duymaktadır. Aliexpress’ten ürünü sipariş edebilirsiniz. Ürün yanında zaten usb ve adabtör şarj aletini gönderiyorlar, her gün değil ama birkaç günde bir şarj istemektedir. Ben sipariş verdim benden gören birkaç arkadaş daha istedi sipariş ettik bakalım.

[ads2]

Ha bu arada, oldukça sıcak tuttuğu kesin. bluetooth sistemini döşeyip yünden ve iplikten çalmamışlar sağolsun çinli dostlar. Artık sizlerde bir adet alayıp deneyebilirsiniz.

[ads2]

AKILLI BERE SİPARİŞ İÇİN TIKLA

 

Akıllı Bere Akıllı Bere Akıllı Bere akilli bere

Akıllı Bere

[ads1]