4K Canavarı Laptoplar

Lenovo Y50 4K Canavarı Laptop 4k canavarı laptoplar 4K Canavarı Laptoplar lenovoy50 8 580 90

4K teknolojisinin akıllı telefon modellerinin yeni sürümlerinde hızlı yayılmasından sonra laptoplara da ulaşmış durumda, 4k canavarı laptoplar piyasada yavaş yavaş yerini almaya başladı.

4K Canavarı Laptoplar 4k canavarı laptoplar 4K Canavarı Laptoplar core i5 2  İlk 4k teknolojisi ile Toshiba tanıtımını yaptı ve ilk kez 4K ekrana sahip olan yüksek özellikte bir laptop satışa sundu. Toshiba P50T marka 4K teknoloji ekranına sahip laptopu geçtiğimiz haftalarda satışa 1.499 $ olarak sunulmuştu. Kısa bir ara satıştan kalkan laptop yeni rakiplerin ortaya çıkmasından dolayı tekrar raflarda yerini almaya başladı.

Toshiba’nın tek elden götürdüğü 4k canavarı laptopları, artık Lenovo tarafından da üretilmeye başlandı. Son 3 yıl içerisinde laptop piyasasına önemli girişimlerde bulunan Lenovo, bu sektörde liderliği yürütme çabası içerisinde olduğunu 4k canavarı laptop ile kanıtladı. Oldukça kaliteli ve yenilikçi Lenovo her serisinde kendisini biraz daha geliştirmekte ve daha yeni teknolojileri kullanıcılarına sunmakta. Arka aydınlatmalı klavyeleri sayesinde oldukça ilgi gören Lenovo bu geleneğini sürdürmeye devam ederken, Toshiba’nın atağı ile birlikte yeni teknolojik 4k canavarı laptopları duyurmaya başladı.

 

Lenovo Y50 4K Canavarı Laptoplar 4k canavarı laptoplar 4K Canavarı Laptoplar lenovo y50 gaming laptop 300x168Her zaman yüksek kalite ve uygun fiyat politikasını benimseyen Lenovo ideapad Y50 UHD kod isimli 4K canavarı laptopu ile bu politikasını devam ettirmektedir. Toshiba 4k canavarı laptoplarına göre uygun fiyata ve yüksek performansa sahip olan Lenovo Y50 UHD 4k canavarı laptop 1.299 $ olarak satışa sunuldu.

 14 inç boyutunda ekrana sahip olan Lenovo Y50, İntel Core i7 – 4710HQ işlemci ile desteklenmektedir. Yine vazgeçilmez özelliklerinden olan ve 2013 – 2014 yılı laptoplarının ortak özelliklerinden olan 1 TB Hardisk ve 8 GB Ram ile güçlendirilmiştir. 4K canavarı laptoplar tabii ki oyunsuz düşünülemez. Bunu da göz önünde bulunduran Lenovo Y50, Nvidia GTX 860M Grafik kartı ile desteklenmektedir. 2 GB  Hafızaya sahip olan Grafik kartı Lenovo Y50 sisteminde yerini almış. Tabii ki Lenovo Y50 UHD laptop Windows 8.1 ile kullanıcılarını selamlamaktadır.