2016’da Çıkacak Bilgisayar Oyunları

2016'da Çıkacak Bilgisayar Oyunları 2016’da Çıkacak Bilgisayar Oyunları doom

Her yıl olduğu gibi bu yıl da oyun sektörü bizleri maceralara sürüklemeye hazırlanıyor. Her çıkan oyun ile bilgisayarının başına koşan oyun severlerin, bu sene de boş kalmayacakları kesinleşti ve onlarca oyun ile keyifli vakit geçirebilecekler. Hadi bu sene çıkması planlanan oyunların tanıtımını yapalım.

Doom 4

Korku oyunları dendiğinden akla ilk gelen oyunlardan biri olan Doom, dördüncü oyunu ile bizleri korkutmaya devam edecek. Oyun sektüründeki gelişmelerden nasibini alan Doom, gerek oynanış gerekse grafiksel özelliklerindeki artış ile bizleri karşılayacak. Ayrıca oyunun baş karakteri de artık tam bir ölüm makinesi olacak. Koru dolu anlar yaşamak ve aynı zamanda eğlenmek için bu oyunu beklemeye başlayın deriz.

2016'da Çıkacak Bilgisayar Oyunları 2016'da Çıkacak Bilgisayar Oyunları 2016’da Çıkacak Bilgisayar Oyunları doom

2016’da Çıkacak Bilgisayar Oyunları

Dead Island 2

Birinci oyunu ile gönüllerimizi fethetmeyi başaran ve karakterleri ile kendine yakın hissettiren Dead Island, ikinci oyununda da aynı ritmi saylayacak. Sanıyoruz ki en eğlenceli oyun fragmanları ile piyasaya çıkıyor ve oynanış bakımından da oynanış videolarını destekliyor. İkinci oyunda da birincisinde olduğu gibi bizleri zombilerle dolu bir ada ve birçok macera bekliyor.

2016'da Çıkacak Bilgisayar Oyunları 2016'da Çıkacak Bilgisayar Oyunları 2016’da Çıkacak Bilgisayar Oyunları dead island

2016’da Çıkacak Bilgisayar Oyunları

Mafia 3

Geçtiğimiz günlerde hiç beklenmedik bir şekilde üçüncü oyununun çıkacağını duyduğumuz Mafia serisi, bizleri sevindirmeye yetti. Çok geçmeden sadece birkaç gün sonrada videosu ortaya çıktı ve uzun süre beklememize değecek bir oyun olacağını anladık. 2106’nın Nisan ayında çıkması beklenen oyun şimdiden seriyi sevenlerin beklemesine neden oldu bile.

Unchaerted 4: A Thief’s End

2016 yılının sonlarına doğru çıkarılması planlanan bu oyun, neredeyse Hollywood filmlerine kafa tutabilcek sahneler içeriyor. Playstation platformunun en çok satılan oyunlarından biri olması da bunu kanıtlar nitelikte. E3 fuarındaki videosu ile de beklememize değeceği izlemini sunan oyunu, biraz fazla bekleyeceğiz ama beklentilerimizi sonuna kadar karşılayacak.

2016'da Çıkacak Bilgisayar Oyunları 2016'da Çıkacak Bilgisayar Oyunları 2016’da Çıkacak Bilgisayar Oyunları oyunasda

2016’da Çıkacak Bilgisayar Oyunları

[ads1]